تجهیزات ایمنی

تجهیزات ایمنی

اصول ایمنی در کارگاه های صنعتی همانطور که می دانید تمام محیط های کاری، محیط های رسمی و اداری نیستند که بتوان با لباس فرم روزانه در آنجا حاضر شد و کار را شروع کرد. بسیاری از محیط های کار از جمله کارگاه های ساختمان سازی، کارخانه های خودرو سازی، مواد غذایی، تولید لوازم برقی،.

ماسک تنفسی

ماسک تنفسی

آلودگی هوا در شهرهای بزرگ مسئله ای است که این روزها به معضل بسیار بزرگی در تمام جامع تبدیل شده است. پزشکان پیشنهاد می کنند در روزهایی که آلودگی هوا بالاست حد الامکان از خانه خارج نشویم اما ممکن است به هر دلیل نیاز باشد تا در هوای آلوده به شهر رفت. استفاده از ماسک.

دستکش لاتکس

دستکش لاتکس

قبل از اینکه دستکش  های مختلف پزشکی از جمله دستکش لاتکس اختراع شود، پزشکان مجبور بودند از دستکش های معمولی برای معاینه بیماران استفاده کنند که اینکار برخی اوقات منجر به انتقال بیماری از بیمار به پزشک میشد. اما با ساخته شدن دستکش های پزشکی که به دو دسته دستکش جراحی و دستکش معاینه تقسیم.

دستکش ضد اسید

دستکش ضد اسید

استفاده از دستکش ضد اسید که در گروه دستکش های ایمنی قرار دارد برای انجام کار در کارخانه ها و آزمایشگاه ها و سایر محیط هایی که با مواد شیمیایی و اسیدی سر و کار دارند بسیار مهم است. متاسفانه بیشتر از 60% حوادث حین کار به عدم استفاده از دستکش و سایر تجهیزات ایمنی.

دستکش ضد حلال

دستکش ضد حلال

تجهیزات ایمنی چیست و چه کاربردی دارند؟ در برخی از محیط های کاری مانند آزمایشگاه ها، کارخانه ها، کسانی که در ارتفاع کار می کنند و … همواره خطراتی سلامتی و ایمنی کارکنان را تهدید می کند. در سطح بین المللی قوانین HSE و در سطح کشوری قوانین مربوط به وزارت کار حفاظت از جان.

دستکش کف موادی

دستکش های کف موادی امروزه در بازار فروش زیادی دارند و برای مصارف مختلفی می توان از آنها استفاده کرد. انواع مختلف دستکش های ایمنی را یا از پارچه های نخی، کتان، برزنتی، آلومینیومی همراه با روکش تهیه می کنند، یا از چرم برای تولید آنها استفاده می شود که بیشتر هم چرم گاو کاربرد.

دستکش ضد سایش

دستکش ضد سایش

همانطور که می دانید تمام محیط های کاری از نوع رسمی و اداری نیستند که افراد با لباس و پوشش عادی به محل کار بیایند. در برخی محیط های کار صنعتی مانند کارخانه، کارگاه ها و در کل تمام مشاغل پرخطر استفاده از دستکش های ایمنی و سایر پوشش های ایمنی مانند ماسک های تنفسی.

دستکش ضد برش

دستکش ضد برش

یکی از مهم ترین خطراتی که ممکن است برای دست ها اتفاق بیفتد، بریدگی یا قطع شدن انگشتان است. متاسفانه این مشکل چه برای افراد عادی و هنگام کار در منزل با وسایل برنده ای مانند چاقو، ساطور، تیغ و … ممکن است اتفاق بیفتد چه برای کارگران کارخانه ها هنگام کار با اشیا لبه.

دستکش لاستیکی صنعتی

دستکش لاستیکی صنعتی

محافظت از اعضای مختلف بدن از جمله دست ها همواره بسیار مهم و حساس است. برای محافظت از دست ها راهکارهای مختلفی وجود دارد. مهم ترین آنها استفاده از دستکش های ایمنی است. یک نمونه از ساده ترین و کاربردی ترین دستکش ها، دستکش های لاستیکی صنعتی است. دستکش های لاستیکی صنعتی برای محافظت از.

دستکش لاستیکی خانگی

دستکش لاستیکی خانگی

بسیاری از افراد هنگام انجام کارهای خانگی نظیر شستن ظروف، گردگیری، تمیز کردن سرویس های بهداشتی از دستکش لاستیکی خانگی استفاده نمی کنند و معتقدند کار کردن با دستکش بسیار سخت و دشوار است. از آنجا که ماده اصلی به کار رفته در مواد شوینده و ضد عفونی کننده، از نوع قلیایی یا اسیدی است.